Гоша Куценко в гостях у Андрея Пальчевского
ТВ версия

ДАТА ЕФІРУ:12:30 Субота, 24 грудня

 

Темами програми стали сучасне ставлення людей до понять: честь і свобода. Гоша Куценко поділився своїми враженнями про Київ 80-х та Київ сьогоднішній і пояснив важливість правди в сучасному суспільстві.

Гоша Куценко (справжнє ім'я Юрій Георгійович Куценко, народився 20 травня 1967 року) - російський актор і співак.

Народився 20 травня 1967 року в Запоріжжі. Потім разом із сім'єю переїхав до Львова. Закінчив львівську школу № 56 (тепер ЛУГГ), навчався у Львівському політехнічному інституті, служив у Радянській Армії. У 1988 році переїхав до Москви. Продовжив навчання у Московському державному інституті радіотехніки, електроніки та автоматики . Через два роки вступив у Школу-студію МХАТу (закінчив в 1992 року). Працює в театрі ім. Мосради. Останнім часом бере участь у виставі "Гра в правду" режисера Віктора Шамірова, спільно з Іриною Апексімовою, Дмитром Марьяновим, Костянтином Юшкевичем.

Фото из передачи:


 

Добавить комментарий


Имя: *
Комментарий: *


Budd,
09.07.2016 05:48 #
I feel sastfiied after reading that one.
Анатолій/Київ,
17.06.2012 18:52 #
Виключно цікава передача! Віключно цікавий проект. Спасибі велике організаторам та ведучому! Розмірковуючи: що краще - заздалегідь підготовані промови-виступи (які дають змогу доповідачу донести до глядачів незрівнянно більше інформації), чи спонтанні, невимушені розмови в студії (які дають змогу глядачеві скласти для себе більш об"ємну, реальну думку про співрозмовника. Більш повно оцінити його, як особистість). Напевно в останньому і полягає задум проекту. І хоч існують вже подібні передачі (З Димтром Гордоном, наприклад) їх все одно мало, оскільки цікавих людей, з яких можна брати приклад, або хочаб скористатися їх життєвим досвітом, дуже багато.Главная Гости Выпуски Новости Ведуший Контакты © "Глибинне Буріння" 2011. Все права защищены