Новый сезон "Глибинного Буріння" уже 3 сентября на Першому!

  Найочікуваніші зустрічі нового сезону — нові випуски «Глибинного буріння із Андрієм Пальчевським»


Програма ”Глибинне буріння із Андрієм Пальчевським” повертається з літньої відпустки! В новому сезоні Ви знову побачите зустрічі із найвідомішими, найяскравішими та найрозумнішими людьми сучасності, поринете в ще глибші обговорення тем, дізнаєтеся ще більше нового про світ, що нас оточує.


Вже 3 вересня глядачі “Першого національного” зможуть побачити програму за участі великого актора, абсолютного рекордсмена за кількістю зіграних ролей в кіно Армена Джигарханяна. Також серед гостей перших програм осені - всесвітньо відомий музикант, легенда гітарного виконання Карлос Сантана, найвідомішим філософ сучасної України, визначний академік Мирослав Попович, відомий оперний та сценічний співак, золотий баритон Дмитро Хворостовський, професор медицини Каролінського Інститу Швеції, один з найвідоміших спікерів проекту TED, авторитетний дослідник світової статистики та співзасновник і директор фундації Gapminder Ганс Рослінг.


Не пропустіть нові випуски “Глибинного буріння” і Ви подивитесь на світ очима людей, які здобули всесвітнє визнання, дізнаєтесь про ціну страху і любові, зрозумієте чим Григорій Сковорода схожий на дзен-буддиста, відкриєте для себе секрети опери, станете свідками ексклюзивної презентації про Україну одного із найбільших мислителів сучасності.


У вересні колектив “Глибинного буріння” продовжить зйомки нових програм з не менш цікавими та видатними особистостями. Не зраджуйте своїх смаків та дивіться програму ”Глибинне буріння із Андрієм Пальчевським” у новому сезоні на “Першому національному”. Світ глибший, ніж здається.


Слідкуйте за новинами та дивіться ексклюзивні матеріали на сторінці проекту на Facebook — www.facebook.com/GlibinneBurinna, залишайте коментарі у Twitter на сторінці http://twitter.com/GlibinneBurinna. Найкращі повідомлення з Twitter потраплять в ефір Першого Національного під час виходу програми в ефір. "Глибинне буріння" є соціальним та інноваційним проектом. У рамках унікального проекту Першого Національного в мережі Інтернет доступна спеціально адаптована для людей з вадами слуху версія програми. Сурдоперекладач – Лада Соколюк. Сайти проекту — http://gb.1tv.com.ua, www.glibinne-burinna.com.ua.

Другие новости:

 

Украине грозит эпидемия кори - сообщение от Андрея Пальчевского


Опубликовано: 14.12.2011

Андрей Пальчевский, который является не только автором и ведущим программы Глубинное Бурение, но также президентом фонда «Евролаб», хотел бы посоветовать всем, кто волнуется по поводу опасности эпидемии кори, заходить на крупнейший портал о здоровье eurolab.ua для получения последней информации и всех данных о болезне и возможной эпидемии.

Читать подробнее
 

Глибинне Буріння до дня пам'яті жертв Голодоморів - думки визначних сучасників


Опубликовано: 26.11.2011

Андрій Пальчевський та проект Глибинне Буріння до дня пам'яті жертв Голодоморів 26 листопада 2011 р. підготували відео з думками визначних українців щодо трагедіі 1932-1933 років. Одна з найстрашніших трагедій двадцятого століття змушує всіх нас задуматись про те, що потрібно, аби гідно пам'ятати трагедію та вшановувати загиблих сьогодні? Які висновки потрібно зробити? Про трагедію Голодомору висловились: Андрій Пальчевський, Оксана Забужко, Блаженніший Любомир (Гузар), Левко Лук'яненко, Михайло Резникович, Сергій Квіт, Іван Драч, Мирослав Попович, Василь Шкляр, Ніна Матвієнко. Запалимо свічку 26 листопада та подумаємо про історію нашої країни та всі жертви, які люди на цій землі полягли під час Голодомору.

Читать подробнее
 

Повтор Глубинного Бурения по средам в 20-20 на Первом


Опубликовано: 20.10.2011

Хорошая новость - теперь кроме премьерного времени (суббота в 12-30) Глибинне Буріння выходит в повторе в среду в 20-20. Не пропустите! В ближайшее время вы сможете увидеть беседы с Борисом Гребенщиковым, Блаженным Любомыром Гузаром, Юрией Башметом, Гошей Куценко, Юрием Стояновым и многими другими интереснейшеми людьми!

Читать подробнее


Главная Гости Выпуски Новости Ведуший Контакты © "Глибинне Буріння" 2011. Все права защищены