Горан Брегович — гість програми "Глибинне буріння"!

Гостем програми "Глибинне буріння" з Андрієм Пальчевським ексклюзивно на Першому Національному став відомий музикант та композитор, композитор фільмів Еміра Кустуріци та багатьох інших режисерів, натхненник і гітарист культової югославської групи "Bijelo Dugme" ("Білий ґудзик"), а зараз виконавець балканської та циганської музики у складі "Weddings and Funerals Orchestra" Горан Брегович.  

Окрім музики, Андрій Пальчевський та Горан Брегович обговорювали історію та політику Балкан, підняли проблему важливості дружби між народами і миру в сучасному світі. В рамках програми Горан Брегович також торкнувся питань філософії та поділився міркуваннями щодо актуальних проблем сучасності.  

Програма "Глибинне буріння" побудовано у вигляді діалогу з відомими сучасниками та визначними особистостями.

Нестандартний погляд на проблеми, які хвилюють сьогоднішнє суспільство, та жвава дискусія, що торкається найглибших аспектів обговорюваної теми, – все це ви зможете побачити в ефірі "Глибинного буріння" з Анрієм Пальчевським. Гості програми - відомі в Україні та за її межами люди: інтелектуали, лідери думок, письменники, режисери, актори, бізнесмени, мислителі, науковці.

Слідкуйте за новинами та дивіться ексклюзивні матеріали на сторінці проекту на Facebook -www.facebook.com/GlibinneBurinna.  Реагуйте на короткі повідомлення автора проекту "Глибинне буріння" Андрія Пальчевського та залишайте коментарі у Twitter на сторінці http://twitter.com/GlibinneBurinna. Найкращі повідомлення з Twitter потраплять в ефір Першого Національного під час виходу програми.  

"Глибинне буріння" є соціальним та інноваційним проектом. У рамках унікального проекту Першого Національного в мережі Інтернет доступна спеціально адаптована для людей з вадами слуху версія програми. Сурдоперекладач – Лада Соколюк.   

Сайти проекту — http://gb.1tv.com.uaglibinne-burinna.com.ua

Горан Брегович (народився 22 березня 1950 року в м. Сараєво) — відомий сучасний музикант  і композитор балканського походження, виконує балканську та циганську музику в складі групи "Weddings and Funerals Orchestra". Засновник і гітарист кульової югославської групи Bijelo Dugme (1974-1989), автор музики у фільмах відомого сербського режисера Еміра Кустуріци.

1969-1971 роки - учасник музичному гурту "Kodeski" в якості гітариста.

1971 — 1974 роки - учасник групи "Jutro".

1974-1989 роки - гітарист та лідер культової югославської групи "Bijelo Dugme".

У 1977 році  став композитором фільму "Хмара метелика" режисера Здравко Рандіча.

У 1988 році був композитором фільму "Час циган" сербського режисера Еміра Кустуріци.

З 1998 року виступає у складі "Weddings and Funerals Orchestra".

Перший Національний - загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу  - 99,9% території України. Середньодобова частка аудиторії "18+" 3,2% (загальна аудиторія). Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.

Другие новости:

 

Украине грозит эпидемия кори - сообщение от Андрея Пальчевского


Опубликовано: 14.12.2011

Андрей Пальчевский, который является не только автором и ведущим программы Глубинное Бурение, но также президентом фонда «Евролаб», хотел бы посоветовать всем, кто волнуется по поводу опасности эпидемии кори, заходить на крупнейший портал о здоровье eurolab.ua для получения последней информации и всех данных о болезне и возможной эпидемии.

Читать подробнее
 

Глибинне Буріння до дня пам'яті жертв Голодоморів - думки визначних сучасників


Опубликовано: 26.11.2011

Андрій Пальчевський та проект Глибинне Буріння до дня пам'яті жертв Голодоморів 26 листопада 2011 р. підготували відео з думками визначних українців щодо трагедіі 1932-1933 років. Одна з найстрашніших трагедій двадцятого століття змушує всіх нас задуматись про те, що потрібно, аби гідно пам'ятати трагедію та вшановувати загиблих сьогодні? Які висновки потрібно зробити? Про трагедію Голодомору висловились: Андрій Пальчевський, Оксана Забужко, Блаженніший Любомир (Гузар), Левко Лук'яненко, Михайло Резникович, Сергій Квіт, Іван Драч, Мирослав Попович, Василь Шкляр, Ніна Матвієнко. Запалимо свічку 26 листопада та подумаємо про історію нашої країни та всі жертви, які люди на цій землі полягли під час Голодомору.

Читать подробнее
 

Повтор Глубинного Бурения по средам в 20-20 на Первом


Опубликовано: 20.10.2011

Хорошая новость - теперь кроме премьерного времени (суббота в 12-30) Глибинне Буріння выходит в повторе в среду в 20-20. Не пропустите! В ближайшее время вы сможете увидеть беседы с Борисом Гребенщиковым, Блаженным Любомыром Гузаром, Юрией Башметом, Гошей Куценко, Юрием Стояновым и многими другими интереснейшеми людьми!

Читать подробнее


Главная Гости Выпуски Новости Ведуший Контакты © "Глибинне Буріння" 2011. Все права защищены