Новости:

 

Украине грозит эпидемия кори - сообщение от Андрея Пальчевского


Опубликовано: 14.12.2011

Андрей Пальчевский, который является не только автором и ведущим программы Глубинное Бурение, но также президентом фонда «Евролаб», хотел бы посоветовать всем, кто волнуется по поводу опасности эпидемии кори, заходить на крупнейший портал о здоровье eurolab.ua для получения последней информации и всех данных о болезне и возможной эпидемии.

Читать подробнее
 

Глибинне Буріння до дня пам'яті жертв Голодоморів - думки визначних сучасників


Опубликовано: 26.11.2011

Андрій Пальчевський та проект Глибинне Буріння до дня пам'яті жертв Голодоморів 26 листопада 2011 р. підготували відео з думками визначних українців щодо трагедіі 1932-1933 років. Одна з найстрашніших трагедій двадцятого століття змушує всіх нас задуматись про те, що потрібно, аби гідно пам'ятати трагедію та вшановувати загиблих сьогодні? Які висновки потрібно зробити? Про трагедію Голодомору висловились: Андрій Пальчевський, Оксана Забужко, Блаженніший Любомир (Гузар), Левко Лук'яненко, Михайло Резникович, Сергій Квіт, Іван Драч, Мирослав Попович, Василь Шкляр, Ніна Матвієнко. Запалимо свічку 26 листопада та подумаємо про історію нашої країни та всі жертви, які люди на цій землі полягли під час Голодомору.

Читать подробнее
 

Повтор Глубинного Бурения по средам в 20-20 на Первом


Опубликовано: 20.10.2011

Хорошая новость - теперь кроме премьерного времени (суббота в 12-30) Глибинне Буріння выходит в повторе в среду в 20-20. Не пропустите! В ближайшее время вы сможете увидеть беседы с Борисом Гребенщиковым, Блаженным Любомыром Гузаром, Юрией Башметом, Гошей Куценко, Юрием Стояновым и многими другими интереснейшеми людьми!

Читать подробнее
 

Brian Ferry в гостях у ГБ - конкурс!


Опубликовано: 06.09.2011

14 сентября фронтмен Roxy Music легендарный Brian Ferry станет гостем Андрея Пальчевского! На нашей странице в Facebook проходит конкурс среди зрителей, которые хотят попасть на запись с музыкантом. Не пропустите!

Читать подробнее
 

Новый сезон "Глибинного Буріння" уже 3 сентября на Першому!


Опубликовано: 23.08.2011

Вже 3 вересня глядачі “Першого національного” зможуть побачити програму за участі великого актора Армена Джигарханяна. Також серед гостей перших програм осені - всесвітньо відомий музикант Карлос Сантана, найвідомішим філософ сучасної України, академік Мирослав Попович, відомий оперний та сценічний співак, золотий баритон Дмитро Хворостовський, професор медицини Каролінського Інститу Швеції, один з найвідоміших спікерів проекту TED, авторитетний дослідник світової статистики та співзасновник і директор фундації Gapminder Ганс Рослінг.

Читать подробнее
 

Колонка ведущего "Глибинного Буріння" Андрея Пальчевского в Женском Журнале phpinfo();


Опубликовано: 22.08.2011

Андрей Пальчевский ведет авторскую колонку в ежемесячной украинском журнале - Женский Журнал. Читайте колонку в каждом новом номере, или загляните в архив колонок, который постоянно пополняется, на странице Глибинного Буріння в Facebook.

Читать подробнее
 

Aftershock - фильм Андрея Пальчевского о мартовской трагедии в Японии


Опубликовано: 01.08.2011

11 июня 2011 года, в день, когда исполнилось три месяца со дня наиболее разрушительной природной катастрофы в Японии, на Первом Национальном состоялась премьера документального фильма-солидарности с японским народом - "Афтершок". Жертвами большой воды стали более 26 тысяч человек, сотни тысяч остались без крова. Смотрите оригинальную версию фильма, а также версию с английскими субтитрами, прямо у нас на сайте.

Читать подробнее
 

До України завітав "Дядя Ваня"


Опубликовано: 03.06.2011

Російська класика в литовській трактовці. Відомий режисер Рімас Тумінас привіз в Україну найгучнішу прем'єру цього сезону - "Дядю Ваню" з Сергієм Маковецьким у головній ролі. У московському театрі Вахтангова квитки на цю виставу розкуповують за два місяці. В ці хвилини Чехова з аншлагом грають у київському театрі імені Франка. Враження від Надії Стешенко-Григор'євої.

Читать подробнее
 

Горан Брегович — гість програми "Глибинне буріння"!


Опубликовано: 21.04.2011

Гостем програми "Глибинне буріння" з Андрієм Пальчевським ексклюзивно на Першому Національному став відомий музикант та композитор, композитор фільмів Еміра Кустуріци та багатьох інших режисерів, натхненник і гітарист культової югославської групи "Bijelo Dugme" ("Білий ґудзик"), а зараз виконавець балканської та циганської музики у складі "Weddings and Funerals Orchestra" Горан Брегович.

Читать подробнее
 

Горан Брегович у Києві


Опубликовано: 20.04.2011

Співак та композитор разом зі своїм "Весільно-похоронним бендом" у ці хвилини дає концерт у палаці "Україна". Для київських глядачів він підготував сюрприз: з Русланою у власному етно-стилі виконав українську пісню "Мій рідний край". Попри ціну на квитки - від двохсот до понад двох тисяч гривень - зала заповнена майже повністю. Брегович пообіцяв виконати свої хіти за останні 20 років. Саме стільки років тому до нього прийшла світова слава завдяки саундрекам до фільмів Кустуріци. Його музика - це суміш циганських і традиційних балканських мотивів.

Читать подробнее


Главная Гости Выпуски Новости Ведуший Контакты © "Глибинне Буріння" 2011. Все права защищены